Maďarská sladká paprika, mletá 100g

Szegedi nepálivá paprika Rubin - 100 % maďarský produkt
Pokud si vyberete tento produkt můžete se spolehnout, že dostáváte do ruky mletou papriku, která je vyrobena ze 100% maďarských surovin, je vynikající kvality a má vysokou barvivost. Od roku 2015 se Szegedi paprika stala pojmem a dostala se mezi významné chráněné maďarské produkty označované jako Hungarikum. Charakteristickými vlastnostmi mleté papriky označené jako Szegedi paprika jsou: odrůdy szegedské papriky, zvláštnosti podnebí a půdní vlastnosti v regionu, kvalitní zemědělské technologické procesy, pečlivá sklizeň, dosušování, moderní technologie sušení, mletí v tradičných kamenných mlýnech.  

Použití: guláše, polévky, omáčky, pečivo, ryby nebo marinády na gril

Tip: Nepoužívejte papriku přímo v horkém tuku nebo zhořkne, cukr obsažený v paprikách se spálí a nepříznivě ovlivní chuť i barvu pokrmu.

Hmotnost 100 g
Balení
sáček
Výrobce Rubin Szeged Maďarsko
Ocenění Výtěz Soutěže o nejlepší maďarskou papriku
Ochranná značka Hungarikum, OEM
"OEM Oltalom alatt álló eredet megjelölés - Prudukt chráněným původem". Ochranná značka OEM v případě papriky znamená, že celý životní cyklus produktu probíhá pod kontrolou a musí se uskutečnit v regionu Szeged a to od setí (výhradně povolených odrůd) až po balení pro koncového zákazníka.

Dostupnost: Na objednávku do 7 pracovních dnů
Kód: SpS-RUB-001
63,00 Kč
Top