Mangový prášek, bio 60 g

100 % mangový prášek
Mango pro výrobu mangového prášku pochází z přísně kontrolovaného zemědělství a vyrábí se výhradně z nejčerstvějších plodů. V našich zeměpisných šířkách je téměř nemožné narazit na dobré mango v bio kvalitě. Speciální lyofilizační proces umožňuje sušit ty nejkvalitnější plody bez ztráty chutí. Mango se nejdříve rychle zmrazí, pomoci podtlakové komory se zbaví vlhkosti a rozemele na prášek plný chutí a vůní léta. Pozor, toto není tradiční indický prášek Amchoor, ten se vyrábí z nezralých plodů a je velmi kyselý.
Mangový prášek chutná sladce, a proto si rozumí s mnoha dezerty. Lze použít jako náhrada cukru v zákuscích, krémech i nápojích.  Náš tip jsou palačinky s mangovým práškem, to je delikatesa. Pokud vám bude scházet zajímavá chuť v dortu, použijte prášek do krému. Rychle zjistíte, že sladká mangová chuť ovládne vaše talíře od sladkých pokrmů po slané. Svěží ovocnou chuť a mírnou sladkost, můžeme dodat i do kari nebo čatní.
Složení: bio mango
Balení: kovová dóza, rozměr 8 cm x 6 cm x 6 cm
Skladování: Po každém použití se ujistěte, že je vzduchotěsný obal znovu dobře uzavřený. Při delším styku se vzduchem absorbuje vlhkost a dochází k vytváření hrudek.

Hmotnost 60 g
Bio Produkt Spice for Life

Dostupnost: Na objednávku do 10 pracovních dnů
Kód: SpS-SfL-010-42174
195,00 Kč
Produktová hesla
Top