Maďarská sladká paprika, bio, mletá 100g

Szegedi nepálivá paprika Rubin - 100 % maďarský produkt
Pokud si vyberete tento produkt můžete se spolehnout, že dostáváte do ruky mletou papriku, která je vyroben ze 100% maďarských surovin, je vynikající kvality, má vysokou barvivost. Od roku se 2015 Szegedi paprika stala pojmem a dostala se mezi významné chráněné maďarské produkty označované jako Hungarikum. Charakteristickými vlastnostmi mleté papriky označené jako Szegedi paprika jsou: odrůdy szegedské papriky, zvláštnosti podnebí a půdní vlastnosti v regionu, kvalitní zemědělské technologické procesy, pečlivá sklizeň, dosušování, moderní technologie szušení, mletí v tradičných kamenných mlýnech.

Použití: guláše, polévky, omáčky, pečivo, ryby nebo marinády na gril

Tip: nepoužívejte papriku přímo v horkém tuku nebo zhořkne, cukr obsažený v paprikách se spálí a nepříznivě ovlivní chuť i barvu pokrmu.

Ocenění Great taste **, 2018

Hmotnost 50 g
Balení
sáček
Výrobce Rubin Szeged Maďarsko
Ochranná značka Hungarikum, OEM, BIO
"OEM Oltalom alatt álló eredet megjelölés - Prudukt chráněným původem". Ochranná značka OEM v případě papriky znamená, že celý životní cyklus produktu probíhá pod kontrolou a musí se uskutečnit v regionu Szeged a to od setí (výhradně povolených odrůd) až po balení pro koncového zákazníka.
"BIO -  Celý proces výroby produktu probíhá pod dohledem a kontrolou Biokontroll Hungária Nonprofit Kft. Celý proces od setí (výhradně povolených odrůd, bio semena) přes pěstování a zpracování jsou souladu s předpisy pro ekohospodářství v EU.

Dostupnost: Skladem
Kód: SpS-RUB-012
93,00 Kč
Produktová hesla
Top